Naujienos

Bendrosios naujienos

GATVĖS MENAS VILNIAUS KNYGŲ MUGĖJE

Penkioliktoji Vilniaus knygų mugė savo svečius pasitiks gatvės meno paroda "Kultinės knygos ant Vilniaus sienų". Vilniaus miesto sienas mugėje atstos didžiuliai tentai su atspaustais tikrų Vilniaus mūrų vaizdais. Ant jų savo kultinių, mėgstamų ir įkvepiančių knygų bei autorių tema improvizuos pripažinti gatvės meno (street art) atstovai - Ernestas Zacharevič, Antanas Dubra, Jurgis Tarabilda, Artiom Brancel, Rapolas Vosylius su Petru Navicku ir Tadas Šimkus su Žygimantu Amelynu.
Street art‘as arba lietuviškai - gatvės menas - tai itin viešas ir daug diskusijų keliantis žanras, Vilniaus knygų mugėje bandys atverti naujas klasikinės literatūros interpretavimo galimybes, o meno kūriniais tampantys improvizuotų Vilniaus sienų tentai taps dar vienu laiko patikrintų ir aktualių knygų sąrašu, kurį įvertinti galės Mugės lankytojai.
Gatvės meno paroda veiks visas Knygų mugės dienas (vasario 20-23 d.), Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ lauko aikštelėje. Stebėti kaip piešia specialiai į Mugę iš Malaizijos atskrendantis street art‘o menininkas Ernestas Zacharevič kviečiame visus vasario 20 d., ketvirtadienį 11-14 val., kūrybinėje studijoje „Tu gali sukurti knygą“, 4-oje parodų salėje.
Parodą organizuoja gatvės meno festivalis "Vilnius Street Art" kartu su leidykla "Lapas". Vilniaus sienų atvaizdams bus naudojamos užrašinės "Vilnius Street Art Notebook" puslapiai.

Jurgis Tarabilda. Vilnius StreetArtFestival foto Aistis Kavaliauskas

2014-02-04

Atgal

Registracija

EPUS jūs galite užpildyti ir pateikti paraiškas dalyvavimui UAB “Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo” organizuojamose parodose.