Naujienos

Bendrosios naujienos

KAD VAIKAI KNYGAS MYLĖTŲ....(arba Vaikų salės naujienos)

Vilniaus knygų mugėje ypač laukiami mažieji skaitytojai bei jų tėveliai. Ketvirtoji mugės salė – skirta būtent jiems. Specialiai mugei sukurtoje „Vaikų scenoje“ daugelį metų rengiami smagūs susitikimai ir diskusijos su mylimiausiais vaikų knygų autoriais, specialūs renginiai, koncertai ir spektakliai.

Šiemet vaikų ir paauglių knygų skaitytojai kviečiami į susitikimą su vienu labiausiai gerbiamų kultiniu Suomijos rašytojų Timo Parvela. Jo knygos yra pelniusios daugybę apdovanojimų ir išverstos į 18 užsienio kalbų. Susitikime su autoriumi bus pristatoma pirmoji tarptautinio pripažinimo sulaukusios serijos apie moksleivių gyvenimą knyga „Elė ir draugai“. Jis kartu su rašytoja, iliustratore Sigute Ach diskutuos apie tai, kokios knygos yra įdomios vaikams bei kokios temos aktualios šiuolaikiniams pradinukams.

„Vaikų scenoje“ skaitymo džiaugsmą žadins naujausias knygas pristatysiantis Vytautas V. Landsbergis. Mažųjų ir vyresniųjų skaitytojų mylimam autoriui padės būrys garsių Lietuvos žmonių. Į nekantriai laukiamą ketvirtąją arklio Dominyko nuotykių kelionę naujoje knygoje „Arklys Dominykas Dvasių karalystėje“ lydėti padės aktoriai Gediminas Storpirštis, Neringa Varnelytė ir dailininkas Gediminas Pranckevičius. Knygos „Anupro kupros“ pristatyme dalyvaus  „Keistuolių teatro“ aktoriai Dalius Skamarakas ir Viola Klimčiauskaitė.

Paskutinį vasario savaitgalį mažųjų ir jų tėvelių dėmesio lauks muzikinė improvizacija „Čiulba ulba ūbauja“, spektaklis „Keista dingusių laiškų byla“ su Džeronimu ir Tėja Stiltonais, viktorina apie Darių ir Girėną, skaitymą skatinantis teatralizuotas žaidimas vaikams „Alias“.

Dar daugiau Vaikų salės naujienų paskelbsime kitą savaitę!

2014-01-30

Atgal

Registracija

EPUS jūs galite užpildyti ir pateikti paraiškas dalyvavimui UAB “Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo” organizuojamose parodose.