Naujienos

Bendrosios naujienos

MUGĖS AKCENTAI

Kūrybinė studija „Tu gali sukurti knygą“. Unikalus renginys, gimęs Vilniaus knygų mugėje 2003 metais. Studijos sumanytoja – grafikė, knygų dailininkė Sigutė Chlebinskaitė su savo komanda kasmet kviečia mugės lankytojus dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, skaitymuose, susitikimuose su knygų vaikams kūrėjais,  iliustruotojais iš Lietuvos ir užsienio.

Vaikų salė.  Vilniaus knygų mugė daug dėmesio skiria vaikams, jie turi savo erdvę, kurioje gali nevaržomai žaisti ir skaityti, o jiems skirti renginiai „nesikerta“ su rimtesniais suaugusiųjų interesais ir vyksta specialiai įrengtoje „scenoje vaikams”.

Diskusijų klubas. Rimtų temų, intelektualaus pokalbio pasiilgę suaugusieji gali apsilankyti mugės Diskusijų klube. Klubo renginiai nesiejami su kuria nors konkrečia leidykla ar nauju leidiniu. Klube diskutuoja garsūs Lietuvos ir užsienio kultūros, meno ir mokslo žmonės. Diskusijose kviečiami dalyvauti ir lankytojai.

Meno parodos. Vilniaus knygų mugėje kasmet pristatomos garsių Lietuvos ir užsienio dailininkų, knygų iliustratorių, fotografų parodos, vaizdo ir garso instaliacijos. Dauguma jų Lietuvoje rengiamos pirmą kartą.

Literatų svetainėje ilgaisiais penktadienio ir šeštadienio vakarais skaitomos eilės su muzika, vynu ir vaizdo projekcijomis.

Knygos kino salė. Mugės lankytojai turi galimybę pamatyti naujausias garsių romanų ekranizacijas, dokumentinius filmus apie rašytojus, poetus, menininkus.

Lietuvos radijo ir televizijos studija. Nuolatinis mugės partneris – LRT -  tiesiogiai iš savo studijos mugėje transliuoja radijo laidas, filmuoja interviu su rašytojais, menininkais, kuria reportažus.

Bukinistų pasažas. Tai kitokia, neformali mugės erdvė,  įdomi tiems, kurie žavisi senomis knygomis ar vis dar klausosi vinilinių plokštelių.  

Bibliotekų erdvė.  Kartu su Vilniaus universiteto biblioteka kuriama  skaitymo, bendravimo ir poilsio erdvė.

2013-06-18

Atgal

Registracija

EPUS jūs galite užpildyti ir pateikti paraiškas dalyvavimui UAB “Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo” organizuojamose parodose.